Otvírám svůj archiv, přátelé!

Po večerech tvořím webovou podobu mého splněného snu. Hraju si, učím se a představuju si, že jsem sochař. :) Současně zkoumám novinky. Mám konkrétně na mysli platformu na prototypování a navrhování velkého členského webu. No, a při tom jsem narazil na pár vteřin svého archivního záznamu. Rozzářilo mě to a vtom přišel nápad shora. Zpřístupním své soukromé archivy. Podělím se o ně.Začínám zmíněným záznamem. Je z roku 1995 a točil jsem Na Štěpnici v Ústí nad Orlicí. Zachráněný kousíček videa na VHS kazetě jsem zabalil do pěkného balení a tady vám ho předkládám.


Vítejte v mém Sadu! Ne, velké S není chyba. Sad, nebo ještě lépe SAD je přece zkratka. Soukromý Archiv Davida (Kaplana). Víte, kdo je ta pohádková holčička? Princeznička už vyrostla, je to moje milá neteř, Verunka. (Veru, tohle video je opravdovej podklad!)
Abych ještě uvedl autorství na pravou míru: Úžasnou audio nahrávku, která mě v dětství hladila až do postýlky, jsem si vypůjčil od opravdových mistrů. Tady jsou informace o použité hudbě:

Nahrávka dokončena: 1976 ● Místo nahrání: Studio A Čs. rozhlasu ● Rok prvního vydání: 1977 ● ℗ 1977 SUPRAPHON a.s. ● Žánr: Instrumental Pop ● Hudba: Jiří Bažant, Jiří Malásek, Vlastimil Hála ● Klavír: Jiří Malásek ● Řídí: Josef VobrubaTaneční orchestr Čs. rozhlasu
Tady jsem si ji za pár kaček koupil: supraphonline.cz/album/326814-zivot-je-bily-dum?trackId=3703627


Tak, zase příště, souhlasíte? Těšte na rok 2002. :)

Komentáře