Chci tvořit komiks. Jsem na začátku.

Dnešní příspěvek je především pro okruh nejbližších čtenářů, se kterými jsem v kontaktu. Z nevyžádané reakce však budu nadšením poskakovat ve studiu! Připravil jsem mini-výzkum. Moc mi pomůžete, když povíte svůj názor. Každý hlas má pro můj další postup mimořádný význam. O co jde?

Toužím vytvořit komiks. Obrazovou část zajistím (foťák, mobil, PhotoShop, UI nástroje). Jednoho z vás brzy oslovím. Potřebuju scenáristu. Začínám pracovat na výtvarném stylu a mám několik favoritů. Obrázky jsou vytvořené z fotek, adaptované hodně pokročilou umělou inteligencí. Uznávám, že drsný výraz pro focení musím ještě potrénovat. :)

Vyberte styl svého komiksu: https://photos.app.goo.gl/UtD7jZJhJdU1EYNXA

https://photos.app.goo.gl/UtD7jZJhJdU1EYNXA

Otevřeli jste si každý návrh? Uprostřed dole je napsán název stylu. Prosím, napište ho do komentářů nebo mi jen název ťukněte na david@webevize.cz Co se mi líbí

Komiksy mě provází už od prvního vydání Čtyřlístku. Pinďu, Fifinku, Myšpulína a Bobíka jsem vyměnil za zlobivější hrdiny. Podívejte se, co mám rád. Faktem je, že na Cyberpunk 2077 miluju hlavně vizuální stránku. Akční střílečky bez jiného sdělení si dám taky, když si o to moje temnější já řekne.

A ještě jedno video. Děj krátkého filmu (Pause 2018 Motion Response - Dreaveler by Taehoon Park, 01:39) je mrazivý. Lidem v budoucnosti se podařilo prodloužit život pomocí vysoce pokročilých technologií. Jediný způsob, jak zemřít, je eutanázie. Společnost Dreaveler, vynalezla zbrusu nový systém, díky němuž lidé cestují ve snech a vzpomínkách během svého posledního spánku. Pak už je konec. (Dreaveler je název složený ze slov dream a travel.)Úvodní obrázek: https://wall.alphacoders.com/

Komentáře