Horáčkova 2 - takhle se komiks nedělá


Pokaždý zapomenu udělat selfie se stříbrňákem. Když jsem ho na v září 2018 kupoval, založil jsem si deník na zápisky a fotky z cest. Jeden ale nemůže stihnout všechno. S oblibou říkám, že některý věci už prostě v tomhle životě nezvládnu. Třeba vyhrát Wimbledon. V osahaném zápisníku z cest nemám ani čárku.
Tohle je krásný funkcionalistický dům na Dobešce, ve kterém bydlí přátelé z filmové branže. Mirka je stavitel. S úžasem sleduju, jak proměňuje zahradu za domem. Shodujeme se: Cesta je cíl. Vášnivě debatujeme o jejím e-shopu. I když k Mirce jezdím autem, bydlíme od sebe asi 2 km vzdušnou čarou.


Centrální park na Pankráci se večer zaplní lidmi. Zatímco chvátám do práce, chlapi právě dostavěli pódium pro odpolední show.Park v 11:00 hodin


Park v 19:00 hodin.Krátké setkání se Sabinou a Odjukwu. Nechce se věřit, že jsme rodina. Taťka Sabči je můj bratránek. A ano, její partner mluví přesně jako Mireček.DO SELHÁNÍ. Takhle vypadá pozdrav, který jsme vymysleli s Martinem. Filmem teď žiju docela intenzivně. Čas letí a my doháníme dvouměsíční zpoždění. Už máme teaser. Je skvělej.Ještě jeden pozdrav, který mě naučil soused Dan. Musím se ho zeptat na přesnej význam. Beztak se potkáme v Normě nebo před domem.

Komentáře