Odhaluju své know-how. Jak tvořím design blogu Australanka.cz?Tenhle článek vzniknul z trucu. Video, které jsem tvořil pro blog Australanka.cz, včetně okolností vzniku, zveřejňuji premiérově na svém blogu. To byste nevěřili...... z jakých podkladů od lidí velmi často tvořím weby.

Janě Stillerové tvořím vizuálně stránky s nádherným obsahem - blog www.australanka.cz. Vypravečský styl Jany na blogu je stejně originální, jako příběhy, které vypráví osobně.

Jana píše úžasné e-maily, ve kterých zadává práci. Není mi ale dovoleno cokoliv z pracovní korespondence zveřejňovat. No, asi takhle. Přišla mi do cloudu Webevize zásilka. V ní 4 videa od Jany. Protože jsem první čtenář australských příspěvků, hned jsem na videu poznal Ondřeje Smeykala, českého profesionálního hráče na didgeridoo.

2 videa na šířku, 2 videa na výšku. Co s tím? S klipy na výšku zatočila funkce Key Burns v iMovie. Nastavil jsem začátek a konec plynulého pohybu. Asi takhle:


Použil jsem jednotný filtr a proměnil video ve starý poškrábaný film. Kochám se kouzlem atmosféry, kterou Jana zachytila mobilem. Díky postprodukci vynikají detaily jako pes, který vrtí ocasem do rytmu, sklenička červeného australského vína. Pozorný divák toho objeví mnohem víc.Kamera: Jana Stillerová
Postprodukce: David z Webevize

No a teď bych měl asi vysvětlit, proč trucuju.

Totiž, z videa jsem měl prostě radost. Příšerný podklady a mě se podařilo vykouzlit docela shlédnutelný klípek. Můj návrh se ale provozovatelce blogu Australanka.cz nelíbil. "Nebude to lepší zveřejnit video bez textu?", odpověděla ve WorkSpace Webevize, online místě, kde pracujeme na webech, když jsem ji požádal o svolení zveřejnit video jako samostatný příspěvek s příběhem.

Tak už si ten biják pusťte...


Líbilo? Sdílejte.


Bonus č. 1
Doživotní cloud úložiště 2 TB za jednorázovou platbu!

O kousek výš jsem psal o cloudu Webevize. Online úložiště. Virtuální disk. To je jedna z nejdůležitějších věcí, když podnikáte na internetu. Bez online úložiště, dostupného kdykoliv a kdekoliv, navíc s kvalitními mobilními i desktop aplikacemi,  se na internetu zkrátka neobejdeme.

Třeba 2 TB od Apple stojí 249 Kč měsíčně. Řeknete si, okey, 3 000 Kč ročně, to je v pohodě. Ale co kdyby to šlo jinak? 2 TB online za jednorázovou platbu? Zaplaťte jednou a používejte celý život.

Tohle řešení je pro ty z vás, kdo si to umíte spočítat.
Tedy v případě, že úložiště potřebujete :)pCloud je spolehlivá a bezpečná služba. Online úložiště pro vaše data. Fotky, hudba, videa, dokumenty - všechno přehledně na jednom místě.

Řešení od pCloud používám několik let, funguje bezvadně. Lidé používají pCloud pro nahrávání obsahu, když jim navrhuju webové stránky. To je upload na jedno kliknutí. :) Prostřednictvím magického odkazu získáte uložiště až 2TB doživotně za jednorázovou platbu.

  • 500 GB za 122,50 EUR
  • 2 TB jen za 245 EUR
Zaplaťte jednou a používejte celý život.

Tady je magický link: https://i.webevize.cz/pcloud-lifetime

A ještě něco. Vím, že jste na to alergičtí. Nabídka je časově omezena. Neovlivním to, pravidla řídí pCloud. :)

Komentáře

  1. halo halo - tady australanka.cz - No uznejte - musím přece reagovat a bránit se. Ano - je pravda, že posílám asi příšerné podklady, souhlas. Jestli posílám úžasné emaily, ve kterých Davidovi zadávám práci - tak to je diskutabilní. Někdy ho pobaví - někdy rozčílí. Ale chápu. A nyní proč jsem nechtěla, aby David psal svůj vtipný a dobrý komentář k mému videu - na můj blog? Přátelé věc se má takto - David vždy rychle a bezvadně zpravuje mé články a fotografie. Ale jen tak mezi řečí si sem tam posteskne nebo někdy přímo i zanadává, že na můj blog má čas a jak ho štvu, že jsem pilná pisatelka - a on na svůj blog nemá čas!!!! Tak uznejte - když jsem ho tak dobře vytočila a on to tak dobře sepsal - proč by článek měl dávat na můj blog a ne na ten svůj. Takže přátelé kamarádi - hurááá - další článek na Davidově blogu. Tleskám, chválím -Davide - že taky něco napíšeš! Je a teď už slyším ty nadávky na mou hlavu - jo jo - slyším - nemusíš to opakovat. Ale uznej, že jsem tě krásně vyprovokovala a ty jsi vytvořil jednou ranou skvělý příspěvek na můj blog - myslím bezva zpracovaná mnou zaslaná videa - vážně naprosto dokonalé, - no ale také krásný článek na ten tvůj blog - hurá hurá hurá.

    OdpovědětVymazat
  2. Milá Jane Stiller, děkuji za hodnotný příspěvek. Pochopitelně souhlasím a podepisuji v plném znění. Halo. Kdo jste? Co tu chcete? To má být poselství dalším generacím.

    David z Webevize

    OdpovědětVymazat

Okomentovat