PF 2020 - Ať to máte z obou stran dobrý


Novoročenku jsem letos vyráběl po vzoru knihy Austina Kleona – Kraď jako umělec.

Téma bylo jasné: Webové stránky. Ostatně je to můj hlavní motiv "for live" od roku 2017 – potom, co v únoru odstartoval portál Webevize. Inspirace pro letošní pééfku přišla už v květnu. Názorný obrázek, který na příkladu facebookových emotikonů vysvětluje, co v IT jazyce znamená front-end a  co je back-end.

Jak vidíte – obrázek organicky sdílený a mnohokrát "přeuložený" utrpěl na kvalitě. Reverzním vyhledáváním napříč celým internetem jsem našel původní zdroj – originální verzi obrázku. Pokročilý online nástroj mne zavedl až na čínské servery. Výsledek stojí za to.

PF 2020 s vypůjčeným obrázkem a vlastním komentářem vlastně odráží můj uplynulý i nadcházející rok.Už žádné personifikované e-maily přátelům

Minulý rok jsem si naběhl. Designoval jsem vánočně novoroční e-mail přátelům v úžasném nástroji pro e-mailový marketing, abych vyzkoušel jeho možnosti a otestoval ho. Z vašich reakcí jsem zjistil, jak hodně vás dráždí fakt, že jde o hromadný e-mail s personifikovaným obsahem.  E-mail, který dovnitř obsahu adresátovi přidá jeho osobní údaje z databáze, třeba oslovení: "Milá Martino...".Přečtěte si:
Vánočně novoroční e-mail z roku 2019


PF 2019

Poprvé jsem vyzkoušel nový formát: video přání. Téma: Dokonalost spočívá právě v naší nedokonalosti. Poděkování posílám autorům videa, jsou to Dan Castro a Dal Park z Pluck.
Klikněte na ikonu PLAY a začnou se dít strašný věci....fgsfgsfdg


PF 2018

Přání do roku 2018 znělo jasně: V novém roce nový web. 
Novoroční přání připravuju od devadesátých let, s přestávkou v letech 2013 – 2016. Dohledal jsem už několik péefek z let 1993 – 1996, ale kompletní sadu asi dohromady nedám. A tady bych se rád připomněl Petrovi, Gábině, Zuzce a dalším followerům: Přátelé, pokud doma najdete tištěné PF ode mě, pošlete mi ho prosím na david@webevize.cz.

Starší novoročenky chci někdy v budoucnu vyvěsit tady na blogu MojeWebevize.
Podívejte se na starší PF od Davida

Komentáře