Jaké výhody mi přinesla nová epocha? Více klidu a soustředění.Jarní výhled z terasy Webevize už zase voní čerstvým listím na stromech. Moje nevysvětlitelná touha - umět malovat komiks - mě přivedla k umělé inteligenci v podobě aplikace Prisma. Pár postřehů proto dnes doprovodí stylizované fotky.


Mudrování na lavičce pozdě večer, když už sídliště ztichne, je fajn. Přemýšlím o zakázaném videu a zrušených účtech Facebook a YouTube Davida Ickeho, o tom, jak nová epocha přinesla víc prožívání a klidu do mého života. O tom, jak rád chodím zase po schodech (do pátého patra).Na mobilu sleduju, o kolik kroků jsem si polepšil nebo pohoršil. Když mám deset kilometrů denně, jsem spokojen. Takže pohyb a k němu jsem začal držel půst. V červenci uvidíme, jestli zvládnu tuhle zkoušku pevné vůle.


Poslal jsem kamarádovi z Pankráce tuhle fotku jako zprávu na Messengeru. "To je pohlednice z Pankráce. Chybíš nám a těšíme se, až budeš zpět." Nebojte, je živ a zdráv. Jen teď nemůže být tam, kde by chtěl.Nový čas mi přinesl výhodu - zvolnění přesně o 50 %. Když jsem se nabažil lelkování a nicnedělání pod stromy, zastavil jsem se. Ponořil jsem se do velké aktualizace Webevize, kterou zveřejním za pár dní. Půjde o mini aplikace na web. Bude to největší aktualizace Webevize od spuštění platformy v únoru 2017.
Ověřil jsem si takovou zajímavou zajímavost. Mám schopnost cítit okamžik, kdy - lidově řečeno - mám jít od stolu a nechat práci být. Udělat střih. Šmik. Neznamená to, že si jdu lehnout. Jen vypnu jedno řešení a zapnu druhé. Teď už chápete, proč mohu mít rozpracovaných projektů několik. (Ano, je jich dost.) Obstaral jsem si na to totiž takovou evidenci. Místo, kde pracuju na svých věcech a projektech klientů. Workspace Webevize.

UOTV je jeden takových projektů na střídačku. Po chvilkách přidávám obsah. Chcete vědět, o co jde? Podívejte se sem, ale hlavně spíš tady.

No nic, jen jsem chtěl vidět, jak fungují ty upravené fotky v článku.  Ještě si tu pro sebe nechám bonusový materiál. Ať vím, jaký filtry jsou TOP, až rozjedu ten komiks...

Tak zase příště.
David z Webevize
BONUS

Jak vypadá tentýž obrázek s těmi nejlepšími filtry Prisma?

Mobilní appka Prisma nabízí super filtry, které překonvertují fotografii v obraz jakéhokoliv výtvarného stylu a pojetí. Miluju PopArt, Komiks. Nejpoužívanější filtry pro Jaro 2020 jsou: Van, Racer a Catcher. Používám placenou PRO verzi za čtyři stovky ročně.


Filter VanFiltr RacerFilter CatcherTeď už je jasné, že fotky pro dnešní článek jsem upravil tímhle filtrem.

Prisma Photo Editor si můžete stáhnout v App Store nebo na Google Play
Google Play
App Store

Mohl by vás zajímat příspěvek Máme interiér domu jako z katalogu designu

Komentáře