Virtuální zimní procházka po Štěpnici


Mami, jak je v Ústí? V Praze poletuje sníh. Podobně začínám s mamkou konverzaci na Viberu v těchto dnech. Podívejte se na fotoreportáž ze sobotní procházky po orlickoústeckém sídlišti Na Štěpnici...Autorkou fotek je Eva Kaplanová
Mateřská školka na sídlištiVýhled z mamčina královstvíNa osamělé lavičce (na snímku vlevo) moc rád sedávám v létě s šálkem kávy a dlouhou cigaretou Winston White. Pak rychle hašlerku. Jinak bych slyšel taťku: 

"Davidéé, tys byl hulit, že jo? Já už X+1 let nekouřím!"

A pak si vyslechnu příběh kuřáka z minuty na minutu, kterému ovšem přibyl neuvěřitelně jemný a vytříbený čich na tabák, cigaretový dým i dech. :) To vážně vyžaduje pokročilé schopnosti zůstat přítomný.

Dá se to.Sněhové čepice schovají úplně všechno. V tomhle případě si nemusíme lámat hlavu nad ochranou osobních údajů. Vidíme SPZku, ale neznáme typ auta.
Nová výstavba na samém okraji města. Dál už jsou pole a louky.

S mimořádným smyslem pro detail. Tenhle snímek mamka cvakla ve vilkové čtvrti za sídlištěm. Nejsou sněhové peřiny cool?
Viber, mamka píše:
Posílám jednu večerní. Podívala jsem se z okna a hned jsem udělala fotku. Moc se mi ten pohled líbí.


***
Bezpečná a spolehlivá komunikace s rodinou. To je Viber. Platforma, která data uživatelů neprodává. Mobilní a desktopová appka. Vtipné, rychlé, přehledné, a hlavně spravedlivé uživatelské rozhraní. :) Stáhněte si Viber:

https://www.viber.com/download/


Tak zase příště.
David z Webevize


Komentáře