Hrajeme hru na Včera, dnes a zítra. S autorkou blogu Australanka.czJe to smršť, když spravujete blog Australanka.cz v okamžiku, kdy autorka odletí do Austrálie. To vám začnou pípat zprávy s kadencí automatické zbraně. Jana posílá 31 fotografií. Jana posílá 2x video. Jana aktualizovala úkol.


Hrajeme na Včera dnes a zítra. Díky časovému posunu je v Praze sobota večer a Sydney se právě probudilo do nedělního rána.Takže pak to vypadá, že jsem se dočista pomátl.

Příspěvek s datem zveřejnění sobota 14. prosince 2019
má v úvodním obrázku napsáno: SYDNEY, NEDĚLE 15. 12. 2019


Odlet byl v úterý 10. prosince. Tady jsou chronologicky seřazené příspěvky, které na australanka blogu přibyly od středy. To je víc, než jeden článek denně. Wau!


Vydrží Jana s dechem?

Jako první čtenář "australankových" příspěvků vám něco prozradím. Jestli Jana vydrží s dechem (nedostatkem inspirace opravdu netrpí), tak se těšte na pořádnou show, která potrvá na adrese www.australanka.cz až do jara 2020.

Komentáře

  1. Což o to. Jana s dechem vydrží. Jen aby David měl na toto tempo dost energie. ��. Uvidíme. Hlavně na mou obranu musím říct, že 1. příspěvek byl ryze soukromé neblogové 'hlášení' z cesty. Že ho můj osobní správce blogu ihned a krásně zpracoval, to je jiná. ��. A z toho vznikla tato hra 'Včera, dnes a zítra' a někdy i V s obotu večer a v neděli ráno.

    OdpovědětVymazat
  2. Jano, děkujeme za komentář. Australanka jede. Webevize jede. Ó, my se máme. :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat