Ze zákulisí soukromé projekce pro herce filmu DO SELHÁNÍZvonek se jménem střihače filmu DO SELHÁNÍ, znělo v pozvánce na soukromou projekci pro herce. Co pobavilo Matouše Rajmonta, a jaké šaty měla Katka Helclová, odhalí nové vydání komiksu.

Je to takové nádherné selhávání. A nejlepší na tom je být u toho, když se to děje. Jako třeba dnes. Hodina strávená s herci Matoušem Rajmontem a Katkou Helclovou, režisérem Martinem Tyburcem a střihačem Michalem Berky, nám rozsvítila Mikulášské odpoledne.

Martin posílá obrazovou zprávu z busu: Jedu.V temných časech válečného stavu...  Před pár dny zavolal Matouš, jestli prý vůbec ten film existuje, nebo to byla taková legrácka? Projekci jsem prostě chtěl zařídit co nejrychleji. Domluvili jsme se na pátém prosinci v bytě střihače Michala.


Pustili jsme si dokument JAK JSME SELHÁVALI (16 minut) a film DO SELHÁNÍ (20 minut).
Matouš se chtěl vyfotit s titulkem z dokumentu.


Katka dokonalá v červených šatech, a to jste ještě neviděli, jaké měla kozačky! Tenhle výhled taky vypadá dobře. Pražský Manhattan jako na dlani. Ze studia Webevize se dívám směrem sem, takže vidím Hotel Occidental (dříve Barcelo).Děkuju Michalovi za velkou podporu filmu. Je to srdcař, stejně jako celý tým. Ještě nás řada selhání čeká. A to je super.Foto: Martin Tyburec, Michal Berky, David Kaplan

Komentáře